Şirket adı: TURK İNDİRİRİM E-TİCARET İTHALAT İHRACAT İÇ VE DIŞ TİCARET ŞİRKETİ

Adres: MEŞRUTİYET MAH. EBE KIZI SK. SOSKO İŞ MERKEZİ NO:16 A BLOK KAT:7 D:49 ŞİŞLİ/İSTANBUL.

İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu Numarası: 133401

İnternet Sitesi: Https://turkindirm.com.tr

Telefon: 0850 241 0 444


KULLANIM ŞARTLARI

Lütfen uygulamaya erişmek ve kullanabilmek için kabul ettiğiniz hüküm ve koşullarımızı okuyunuz.

·         Bu hükümler ve koşullar, kullanıcı ile Türk İndirim uygulaması ticari marka hakları sahibi arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma olarak kabul edilir, Aynı şekilde, kullanıcının gerçek kişi mi yoksa tüzel kişi mi olduğu fark etmeksizin bazı kullanıcılar arasında da yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma niteliği taşır.

 

·         Uygulamaya erişme veya herhangi bir şekilde kullanma veya uygulama hakkında veya aracılığıyla herhangi bir hizmet veya bilgi almak kullanıcının bu hüküm ve koşulları okuyup anladığına ve kabul ettiğine dair bir onay olarak kabul edilir.

 

·         Türk İndirim yönetimi, bu hüküm ve koşulları, gerekli gördüğü her an, kullanıcıyı uyarmak veya bilgilendirmeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcının bu değişikliklere itiraz etme hakkı yoktur ve bu nedenle kullanıcının bu hüküm ve koşulları periyodik olarak gözden geçirmesi gerekir. Bu gibi bir durumda Türk indirimle iletişime geçmemiz veya hüküm ve koşullarda yapılan herhangi bir değişikliği ona bildirmemiz gerekmez. Ayrıca kullanıcının Türk İndirim uygulamasını kullanmaya devam etmesi, uygulamanın kullanıldığı anda geçerli olan hüküm ve koşulları da kabul ettiği anlamında gelir.

 

·         Doğru konum ve adresi seçmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır ve Türk İndirim yönetimi bunun tespitine hiçbir şekilde müdahale etmez. Bu nedenle kullanıcının, konum ve adres ayrıntılarını belirlerken dikkatli olması ve emniyet ve güvenlik önlemleri alması gerekir.

 

 

·       Yetki

Uygulamayı kullanabilmek ve ondan yararlanabilmek için tabi olduğunuz hukuk kurallarına uygun olan gerekli hukuki ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

 

 

·      Hesap Oluşturma

 

Türk İndirim uygulaması, sizden uygulama üzerinde bir hesap oluşturma veya bazı kişisel verilerinizi paylaşmanızı isteyecek bir özellik veya aşama içerebilir, bu durumda paylaştığınız bilgilerin doğru, anlaşılır ve eksiksiz olması ve herhangi bir değişiklik olması durumunda bu bilgileri güncellemeniz gerekir.

Türk indirim uygulaması, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve ona uygun seçenekler sunmak amacıyla uygulama içindeki kullanıcı hareketlerini okumak için aracı platformlar kullanabilir. Her kullanıcı, hesabıyla ilgili tüm işlem ve faaliyetlerden ve uygulama üzerinde gerçekleştirdiği tüm işlemlerden şahsen sorumludur.

 

 

·      Kullanıcı Kısıtlamaları:

 

Kullanıcının aşağıdakileri yapması yasaktır:

 

-       Türk İndirim yönetiminden yazılı izin alınmaksızın, elektronik uygulamadaki herhangi bir içeriğe veya bilgiye herhangi bir amaçla veya herhangi bir yolla erişmek, denetlemek veya kopyalamak.

-       Türk İndirim uygulamasına erişim izinlerini veya uygulama tarafından sağlanan herhangi bir bilgiyi satmak, yeniden satışını yapmak, dağıtmak veya kiraya vermek.

-       Uygulamaya erişimi kısıtlamak veya uygulamanın veya herhangi bir içeriğinin kullanımına kısıtlamalar getirmek için kullanılan özelliklerin veya önlemlerin herhangi birini kaldırmak, engellemek, devre dışı bırakmak, hasar vermek veya bunlara müdahale etmek.

-       Herhangi bir yolla veya yöntemle uygulamanın çalışmasına müdahale etmek, bozmak veya engellemek.

-       Aldatıcı nitelikteki herhangi bir bilgi veya içeriğin sisteme eklenmesi.

-       Uygulamayı, menşei ülkede veya kullanıldığı ülkede geçerli olan herhangi bir yasa, düzenleme veya kuralı ihlal edecek şekilde kullanmak.

-       Kullanıcının Türk İndirim uygulama hizmetlerini kullanması herhangi bir kişiye zarar, sıkıntı veya rahatsızlık vermemelidir.

-       Uygulamayı, menşei ülkede veya kullanıldığı ülkede geçerli olan herhangi bir yasa, düzenleme veya kuralı ihlal edecek şekilde kullanmak.

 

 

·      Kullanıcı İçeriği Kısıtlamaları:

 

Kullanıcı aşağıdaki eylemlerden hiçbirini gerçekleştiremez:

-       Aslı olmayan veya yanıltıcı değerlendirmeler veya yorumlar yayınlamak.

-       İlgili yasa ve yönetmeliklere veya fikri mülkiyet haklarına karşı çıkan veya bu hakları ihlal eden bir içerik yayınlamak.

-       Bir kişi veya bir tarafı ilgilendiren bir içerik veya bilgi yayınlamak.

-       Kullanıcı, kullanıcı içeriği ile ilgili olarak Türk İndirim'i kullanmak için gerekli hak, onay ve izinlere sahip olduğunu veya elde ettiğini beyan ve taahhüt eder.

-       Türk İndirim web sitesi ve uygulamasının uygun çalışma yöntemine müdahale etmek veya müdahale etmeye teşebbüs etmek için herhangi bir otomatik teknik kullanmak.

-       Türk İndirim web sitesi ve uygulaması için makul olmayan büyük bir güç veya mevcut altyapıya veya bant genişliğine orantısız bir yük bindirecek herhangi bir eylemde bulunmak.

-       Türk İndirim yönetimine haber vermeksizin, uygulama içeriğinin herhangi bir kısmını kopyalamak, çoğaltmak, değiştirmek, düzenlemek, farklı şekilde türetmek veya umuma açık olarak sergilemek.

 

 

 

 

·      Hesabı Sonlandırma:

Türk İndirim yönetimi, kendi takdirine göre hesabınızı sonlandırma veya gerekli olan şartların ihlali durumunda Türk İndirim uygulamasına girişinizi engelleme hakkına sahip olmakla birlikte dolandırıcılık şüphesi veya bu şartların ihlali durumunda kullanıcı hesabını sonlandırma veya konuyu hukuki olarak bu alanda yetkili makamlara havale etme hakkına sahiptir. Türk İndirim uygulamasından memnun kalmamanız durumunda, [email protected] adresine e-posta göndererek bize bildirmenizi rica ederiz.

 

·      Bildirimler:

Türk İndirim yönetimi size, e-posta, sms (kısa mesaj) veya elektronik uygulama üzerine yerleştirmek suretiyle bildirimler gönderme hakkına sahiptir.

 

·      Ticari Marka ve Fikri Mülkiyet Hakları:

Türk İndirim uygulamasının diğer tüm unsurlarına ek olarak tüm görsel ara yüzler, grafikler, tasarımlar, bilgiler, içerik, uygulamaya ait kodlar, kullanılan yazılım ve hizmetler ve bu unsurlarla ilgili mülkiyet haklarıyla birlikte tüm fikri mülkiyet hakları yalnızca Türk indirim uygulamasına aittir.